Mobilya Renk Değişimi ve Mobilya Boyama

Bursa mobilya-renk-değişimi

Eskiyen mobilyalarınızı çöpe atmayın!

Çok severek aldığınız mobilyalarınız eskidi, modaya ayak uyduramaz hale mi geldi? Yenisini almak yerine daha ekonomik bir çözüm var: Mobilya renk değişimi!

Karde Boya ve Eskisindeniyi.com olarak sektördeki 10 yıllık tecrübemiz ve atölyemizde bulunan son teknoloji cihazlar ile mobilyalarınıza yeniden hayat veriyoruz. Üstelik yenisini almaktan çok daha ucuza ve çok daha hızlı.

Sizler rengini değiştirmek veya onarmak istediğiniz mobilyalarınızın resimlerini bize gönderin, uzman ekibimiz inceledikten sonra size fiyat versin.

Eskisindeniyi.cm ve Karde Mobilya boya olarak kaliteli hizmeti en değişilmez ilkemiz haline getirmiş durumdayız. Evinizden aldığımız mobilyalarınızı, size söz verdiğimiz tarihte evinize teslim ediyoruz.

eskisindeniyi mobilya boyama bursa

Bizimle iletişime geçin

    Mobilya Boyama nedir?

    Mobilya boyama eskiyen ya da rengini değiştirmek istediğiniz mobilyalar için uygulanan bir işlemdir. Bu işlem sırasında mobilyalarınız sadece boyanmakla kalmaz aynı zamanda tamiratı da yapılı ve eskisinden iyi bir hale getirilir.

    Karde Boya ve eskisindeniyi.com olarak bizler mobilya boyama hizmetini mahalle arasından çıkarıp büyük bir atölye hizmeti haline getirdik. Mobilya boyama ve tamirat işleri için kurduğumuz atölyemizde son teknoloji cihazlar ve bu işteki 10 yılı geçen tecrübemizi bir araya getirdik. Mobilya boyama işlerini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara sizlere sunmayı ilke edindik.

    Atölyemizde sadece mobilya boyama değil aynı zamanda, ahşap boyama, yerinde kapı boyama, mutfak dolabı boyama, lake mobilya boyama, su bazlı boyama, varak uygulama, mobilya eskitme gibi işlemleri de yapmaktayız.

    Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.